A kuku

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym. Panuje tu miła i przyjazna atmosfera, a dobro dzieci stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Maluchy uczone są samodzielności, odpowiedzialności i tolerancji względem siebie. Wspieramy indywidualny rozwój każdego z dzieci. Obiekt jest pozbawiony jakichkolwiek barier architektonicznych i spełnia surowe normy budowlano- sanitarne. Zatrudniamy doświadczonych opiekunów, którzy do potrzeb maluchów podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem.

Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne: zajęcia plastyczne, rytmiczne, ruchowe oraz języka angielskiego. Oferujemy zdrowe i zbilansowane wyżywienie. Najważniejsze jest dla nas szczęście każdego z naszych wychowanków. Nasza placówka cieszy się uznaniem i zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym!!!