Agata Krupa Dotti Pelotti

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym, gdzie panuje miła i przyjazna atmosfera, a dzieci czują się tak samo dobrze, jak w domu rodzinnym. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę wykwalifikowanych opiekunów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Uczymy naszych podopiecznych samodzielności, odpowiedzialności i tolerancji. Budynek jest dostosowany do potrzeb maluchów oraz spełnia surowe normy budowlano- sanitarne. Posiadamy atestowane wyposażenie i materiały dydaktyczne.

Wspieramy indywidualny rozwój maluchów. Prowadzimy ciekawe zajęcia językowe, kulturowe, muzyczne i kulinarne. Zapewniamy integrację sensoryczną oraz zajęcia pod okiem logopedy i terapeuty. Na zewnątrz znajduje się duży ogród i słoneczny taras, gdzie dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu. Zapewniamy zdrowe wyżywienie, dostosowane do potrzeb żywnościowych każdego z maluchów. Zapraszamy także dzieci w wieku do 7 lat na kreatywne zajęcia wakacyjne. Nasza placówka jest czynna w godzinach 8:00 – 17:00. Zapraszamy!!!