Agnieszka Kucwaj-Janisz Niepubliczne Przedszkole Im. Janusza Korczaka

Niepubliczne Przedszkole im. Janusza Korczaka w Pruszczu Gdańskim usytuowane jest w spokojnej okolicy oddalonej od ulicznego zgiełku.

Przestronny ogród wyposażony w piaskownice, ogródek warzywno – owocowy i przyrządy do zabaw ruchowych jest oazą przyrody i idealnym miejscem do codziennych spacerów, zajęć i zabaw na świeżym powietrzu.

Nasze Przedszkole pełni całoroczną opiekę nad dziećmi w wieku od 2,5 do 6 roku życia.

W naszej placówce panuje miła i rodzinna atmosfera, a maluchy czują się bezpieczne i kochane. Obiekt spełnia surowe normy sanitarne i budowlane. Do dyspozycji dzieci oddajemy kolorowe sale oraz atestowane pomoce dydaktyczne. Nad wszechstronnym rozwojem naszych podopiecznych czuwają wykwalifikowani opiekunowie z wieloletnim stażem.

Wspieramy indywidualny rozwój każdego z maluchów, przygotowujemy je do dalszej edukacji oraz uczymy samodzielności i odpowiedzialności. Prowadzimy ciekawe zajęcia dodatkowe takie jak: rytmika, taniec ,muzykoterapia, dogoterapia, gimnastykę ogólnorozwojową, lekcje języka angielskiego.

Zapewniamy wyżywienie z uwzględnieniem potrzeb dietetycznych każdego z dzieci. Istnieje możliwość przyjęcia dziecka niepełnosprawnego. Każdemu z malców poświęcamy maksimum czasu i uwagi. Przedszkole jest czynne w godzinach 6:00 – 17:00.

19 Stycznia, 2015

Janusz

Z tym wykształceniem to mocno przesadzone, zatrudnienie opiekunki z kuchni bez odpowiedniego przygotowania to totalna porażka. Maluchy kochane są głównie te potegowane, a zajęcia często tak aby się nie przemęczyć, bo jeszcze się przyzwyczają. Pozwalanie na głupkowate teksty opiekunek - jak dla mnie nieporozumienie. Ale daję jedną gwiazdkę za fajne festyny.

05 Grudnia, 2014

Dzisiaj tj. 05.12.2014 (piątek) w przedszkolu zabrakło Mikołaja, szkoda, dzieci były baaaaardzo zawiedzione.

Tomek

2.0 3.0 2 2 Z tym wykształceniem to mocno przesadzone, zatrudnienie opiekunki z kuchni bez odpowiedniego przygotowania to totalna porażka. Maluchy kochane są głównie te potegowane, a zaj