Akademia Gzuba Klub Malucha i Punkt Dziennej Opieki

Nasza placówka to miejsce bezpieczne, gdzie na pierwszym miejscu stawia się dobro i szczęście każdego z dzieci. Przyjmujemy maluchy do 4 roku życia. Zapewniamy profesjonalną opiekę, indywidualne podejście, wsparcie rozwoju intelektualnego i emocjonalnego dziecka oraz przygotowanie go do dalszej edukacji szkolnej. Placówka spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Akademia jest wyposażona wyłącznie w atestowane wyposażenie. Zapewniamy niezbędne materiały dydaktyczne i plastyczne, całodzienne zdrowe wyżywienie oraz ubezpieczenie NNW. Zatrudniamy wykwalifikowanych opiekunów z wykształceniem pedagogicznym.

Prowadzimy ciekawe zajęcia- taniec, rytmikę, warsztaty muzyczne, zajęcia plastyczne, zabawy z literaturą, zajęcia językowe oraz naukę gry na instrumentach. Zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem elementów Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne oraz Metody Dobrego Startu. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Akademia jest czynna w godzinach 7:00- 17:00. Zapraszamy.

Osiągnięcie celu możliwe jest dzięki odpowiednio dobranym metodom pracy obejmującym m.in. poniższe aktywności:
Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze i edukacyjne
Zajęcia taneczno-ruchowe
Zajęcia z wykorzystaniem elementów Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne oraz Metody Dobrego Startu
Słuchanie muzyki
Gra na instrumentach
Nauka małego savoir vivre, samodzielności, koleżeństwa
Zajęcia plastyczne
Język angielski dla najmłodszych