Akademia Harmonika

Akademia Harmonika powstała z pasji i marzeń o stworzeniu miejsca dla dzieci, w którym mogłyby się harmonijnie rozwijać i dążyć ku dorosłości – spokojnie, powoli, w zgodzie ze swoimi naturalnymi predyspozycjami. Naszym mottem jest edukacja przez zabawę. Wszystko, co staramy się robić w Harmonice, robimy z myślą o odwiedzających nas najmłodszych. Akademia Harmonika jest kolorowa, ciepła i przepełniona miłością!
Wspieramy dzieci w osiąganiu ich największych możliwości i pomagamy im stać się w przyszłości mądrymi dorosłymi: nie tylko pełnymi szacunku dla siebie i innych, ale też samodzielnymi, odpowiedzialnymi i otwartymi na świat. W naszej ofercie znajdziecie też wiele propozycji zajęć ruchowych, artystycznych i językowych, które pomagają dzieciom rozwinąć zdolności interpersonalne i zainspirują do twórczych działań. Dzieci czują się tu jak w domu, z jednym zastrzeżeniem: w sali zabaw Harmoniki – można się wyskakać i wyhasać bez ograniczeń… za wszystkie czasy!
Akademia Harmonika to także Niepubliczny Punkt Przedszkolny z językiem angielskim dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Zadbaliśmy tu o kameralną grupę i rodzinną atmosferę, która sprzyja rozwojowi każdego dziecka. Zorganizowaliśmy też bezpieczny plac zewnętrzny, tylko dla naszych przedszkolaków. Nasz Punkt Przedszkolny jest alternatywą dla tradycyjnego, całodziennego przedszkola, możesz przyprowadzić swoją pociechę raz w tygodniu, dwa, trzy, cztery, lub na cały tydzień!
Od niedawna, mamy też kameralną grupę maluszków (1,5- 2,5 lat).
Zapraszamy, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!!!

• Punkt Przedszkolny,
• Organizacja urodzin,
• Grupa Maluszków do 2,5 r.ż.,
• Zajęcia dla dzieci od 6mies-5 r.ż.,