Akademia Małego Europejczyka im. bł Jana Pawła II

Nasza Akademia jest miejscem, gdzie na pierwszym miejscu stawiamy szczęście i dobro każdego z dzieci.

Dokładamy wszelkich starań, by czuły się w naszej placówce bezpieczne, kochane i rozumiane.

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pedagogów, którzy do potrzeb malców podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem.

Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, dzieci rozwijają swoje pasje i zainteresowania oraz uczą się samodzielności i zasad współżycia społecznego.

Prowadzimy ciekawy program dydaktyczny obejmujący zajęcia muzyczne, teatralne, z artterapii, języka angielskiego, plastyki, techniki i przyrody.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie.

Istnieje możliwość dopasowania diety do potrzeb żywnościowych maluchów.

Rekomendacje i zadowolenie rodziców są dowodem tego, że jesteśmy godną zaufania placówką.

Rodzice mają do wyboru różne formy abonamentu.

Z myślą o najmłodszych podopiecznych wprowadziliśmy w sierpniu zajęcia adaptacyjne.

Placówka jest czynna w godzinach 5: 30 – 17: 30, ale istnieje możliwość wydłużenia czasu pracy.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 2, 5 do 5 roku życia.

Mamy 7 miejsc wolnych.

Opłaty: 400 zł wpisowe, czesne 400 zł/msc + dzienna stawka żywieniowa 8 zł.

Kontakt telefoniczny do godziny 21:00.

Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy 10% rabatu, a na drugie dziecko 50%. Zapraszamy.

godz: 5:30- 17:30 z możliwością elastycznego dopasowania godzin; godz kontaktu: do 21:00

25 Sierpnia, 2015

Małgorzata

23 Czerwca, 2014

Izabela

Najlepszą rekomendacją dla tego przedszkola jest to, że moje dziecko, które chodziło do niego w wakacje, przez 2 tygodnie, po roku ciepło je wspomina i pyta, czy również w te wakacje do niego je zapiszę. Jest to zasługa świetnej opieki, ciekawych zajęć i miłej atmosfery, którą dziecko przez rok pamięta.

5.0 5.0 2 2 Gorąco polecam przedszkole ze względu na rodzinną atmosferę która tam panuje oraz olbrzymie zaangażowanie w opiece nad moimi dziećmi.