Akademia Malucha Myszka Miki

Nasz Żłobek jest miejscem bezpiecznym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a dobro każdego z dzieci jest stawiane na pierwszym miejscu. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy do potrzeb maluchów podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Wspieramy rozwój psychiczny, społeczny i intelektualny każdego z maluchów, uczymy poprzez zabawę oraz rozwijamy kreatywność i wyobraźnię.

Placówka spełnia normy budowlane i sanitarne. Prowadzimy zajęcia z logopedii, warsztaty plastyczne, muzyczne i językowe. Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych dzieci. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia naszej placówki. Przyjmujemy maluchy od szóstego miesiąca do trzeciego roku życia.

Dofinansowanie dla każdego rodzica, który podpisze umowę 200,00 zł.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

12 Maja, 2017

Rodzic

Nie spodziewałam się, że mojemu dziecku będzie tu tak dobrze! :)Maluszek jest pod doskonałą opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, czesne nie jest wysokie,a miejsce w którym przybywa bezpieczne i komfortowe.
Rodzinna atmosfera sprzyja pobytowi dziecka, dzięki czemu mogę być spokojna i oddawać się swoim obowiązkom w 100%!
Jestem zadowolona!

20 Kwietnia, 2017

Aneta

Nie spodziewałam się, że mojemu dziecku będzie tu tak dobrze! :)
Maluszek jest pod doskonałą opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, czesne nie jest wysokie, a miejsce w którym przybywa bezpieczne i komfortowe.
Jestem zadowolona!

03 Kwietnia, 2017

Małgosia

Jestem w pełni zadowolona z tego żłobka. Myszka Miki, to przyjazne dzieciom miejsce, w którym mogą poczuć się bezpiecznie i komfortowo, jak w domu.
Przeglądając oferty innych warszawskich żłobków nie spotkałam się z taką atmosferą i z takim podejściem do dziecka jak tutaj.
Jestem zachwycona i cieszę się, że moje dziecko chodzi do żłobka Myszka Miki.
Opiekunki są sympatyczne, wspierają zapracowanych rodziców i potrafią zapewnić dzieciom rodzicielskie ciepło, którego potrzebują.
Są to osoby młode, pełne energii, ale i pełne doświadczenia w pracy z dziećmi, co widać po ich podejściu i nastawieniu.
Dzieci nie boją się zostawać z żłobku Myszka Miki , bo czują domowe ciepło, które przyciąga do pozostania w żłobku.
dla mnie jest to miejsce godne zaufania, które sprzyja rozwojowi dziecka pod wieloma względami.
Pozdrawiam!

5.0 5.0 3 3 Nie spodziewałam się, że mojemu dziecku będzie tu tak dobrze! :)Maluszek jest pod doskonałą opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, czesne nie jest wysokie,a miejsce w