Akademia Malucha Turczyn R.

Nasza Akademia to miejsce bezpieczne i wyjątkowe, które przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 7. miesiąca do piątego roku życia. W placówce panuje miła i rodzinna atmosfera, a maluchy są szczęśliwe i radosne. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Wspieramy indywidualny rozwój psychiczny, emocjonalny i fizyczny dzieci, przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej oraz uczymy samodzielności, odpowiedzialności i tolerancji. Placówka spełnia normy budowlane i sanitarne.

Prowadzimy ciekawe zajęcia dodatkowe: język angielski, rytmikę, gimnastykę, logopedię i muzykę. Zapewniamy całodzienne, zdrowe wyżywienie. Do dyspozycji maluchów oddajemy bogato wyposażone sale oraz plac zabaw w ogrodzie. Cieszymy się zaufaniem rodziców, co potwierdzają pozytywne rekomendacje. Placówka jest czynna w godzinach 6:30- 17:00. Zapraszamy.

87-124 Złotoria
kujawsko-pomorskie