Akademia Milusińskich A GUU GUU

W naszym żłobku panuje miła, rodzinna atmosfera, a wszystkie dzieci czują się kochane i bezpieczne. Przyjmujemy maluchy w wieku od 3, 5 miesiąca do 3, 5 lat. Zatrudniamy odpowiedzialną i doświadczoną kadrę opiekunów, którzy do potrzeb dzieci podchodzą w sposób indywidualny i elastyczny.

Uwzględniamy możliwości rozwojowe naszych podopiecznych, zaskakujemy ich codziennie nową formą zabaw i stymulacji. Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły rodziców. Maluchy uczestniczą w zajęciach logorytmiki, plastyki, muzyki oraz gimnastyki z elementami korektywy. Zajęcia dla niemowlaków są prowadzone przez doświadczone położone. Prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci do trzeciego roku życia.

Organizujemy niezapomniane przyjęcia urodzinowe również dla maluchów spoza naszej placówki. Dysponujemy własnym placem zabaw, gdzie nasi podopieczni spędzają czas na świeżym powietrzu. Prowadzimy także szkołę rodzenia i Klub Aktywnej Mamy. Dla dwóch pierwszych rodziców powołujących się na przedszkolaizlobki.pl przewidujemy rabat. Posiadamy jeszcze wolne miejsca.

Zapraszamy do zapisów.

Kontakt rodziców mozliwy w godzinach popoludniowych i w sobote do 18:00.

24 Października, 2013

to miejsce działa nielegalnie!!!!!

Ewa

to miejsce działa nielegalnie!!!!!

1.0 1.0 1 1 to miejsce działa nielegalnie!!!!!