Akademia Rozwoju Dziecka Fantazja

Akademia Rozwoju Dziecka jest miejscem wyjątkowym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera,
a maluchy czują się kochane i bezpieczne. Obiekt spełnia surowe normy budowlano- sanitarne. Państwa pociechy znajdą u nas profesjonalną opiekę doświadczonych animatorów i nauczycieli. Wspieramy indywidualny rozwój pasji i kreatywności dzieci, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności, organizujemy czas wolny oraz gwarantujemy nieszablonowe podejście do ich potrzeb.

Placówka jest wyposażona w atestowane pomoce dydaktyczne i sprzęt: piłki, klocki, tunele, instrumenty muzyczne itd. Organizujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy szkołę rodzenia, warsztaty dla rodziców oraz klub samotnej matki. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie naszej placówki. Najważniejsze jest dla nas Państwa zaufanie oraz dobro każdego z dzieci. Zapraszamy.