Akademia Terapii od A do Z Julia Bartyzel-Zakrzewska

Nasza Akademia prowadzi profesjonalną terapię pedagogiczną i terapię integracji sensorycznej dla dzieci na terenie Warszawy. Pomagamy dzieciom w wieku od przedszkola do pierwszych klas gimnazjum. Wysoko wykwalifikowany zespół terapeutów pomaga dzieciom w specyficznych trudnościach przejawiających się w kłopotach zauważanych już w przedszkolu czy w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Małe zainteresowanie światem zewnętrznym, nieskoordynowane ruchy, trudności w codziennych czynnościach czy nadmierna aktywność – utrudniają kontakty z rówieśnikami, skutkują trudnościami w poznawaniu świata i utrudniają dziecku naukę. Terapia integracji sensorycznej pomaga dzieciom w eliminowaniu tych trudności. Natomiast terapia pedagogiczna skutecznie pomaga dzieciom mającym dysleksję lub zagrożonym dysleksją – co przejawia się trudnościami w nauce, w pisaniu, płynnym czytaniu, rozumieniu matematyki. Prowadzimy także terapię ręki. Pomagamy dzieciom w przygotowaniu do szkoły, eliminowaniu przyczyn utrudniających naukę, pomagamy w nauce czytania i pisania.

W Akademii Terapii do A do Z panuje miła i rodzinna atmosfera. W naszej Akademii pomagamy nie tylko dzieciom ale uczymy także rodziców jak wspierać swoje dziecko, jak pracować z dzieckiem np. nadmiernie pobudzonym, mającym problemy z koncentracją i równowagą, dzieckiem nadwrażliwym lub słabo wrażliwym na bodźce zewnętrzne. Prowadzimy warsztaty dla rodziców i nauczycieli. Istnieje możliwość organizacji zajęć w przedszkolach i szkołach.