Akademia Wiedzy da Vinci Iwona Doruch

Nasza Akademia Wiedzy da Vinci działa na terenie Włocławka i okolicznych miejscowości. Bogate doświadczenie zawodowe, indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji sprawia, że nasze usługi świadczymy profesjonalnie i z zachowaniem najwyższych standardów.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów i lektorów. Każdego z kursantów podchodzimy indywidualnie dostosowując poziom nauki do preferencji, możliwości i osobistych potrzeb. Nasze usługi cieszą się zaufaniem i zadowoleniem, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje.

Prowadzimy zajęcia dodatkowe i warsztaty teatralne dla dzieci, naukę języków obcych dla młodzieży i dorosłych, kursy języka niemieckiego dla opiekunek, kurs języka migowego oraz kursy języka angielskiego i hiszpańskiego. Organizujemy półkolonie letnie i zimowe dla dzieci. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kursantów, prowadzimy także korepetycje dla najmłodszych uczestników. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia naszych kursów.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

26 Kwietnia, 2016

Malgorzata

13 Listopada, 2015

Danuta

Miałam ogromne szczęścia i wielką przyjemność uczestniczyć w kursie j.niemieckiego .Zajęcia były prowadzone intensywnie i profesjonalnie przez bardzo sympatyczną i jednocześnie skuteczną w nauce języka lektorkę,którą przy okazji serdecznie pozdrawiam.Indywidualne podejście do słuchacza to właśnie to, czego szukałam przez wiele miesięcy a może nawet i lat.Gorąco polecam naukę w Akademii Wiedzy da Vinci.

08 Listopada, 2015

Natan

Z Akademią Językową Da Vinci byłem na obozie językowym języka angielskiego. Wszystko było idealnie zorganizowane. Mogę powiedzieć tylko jedno - w sposób przyjemny, zabawny, z uśmiechem można się naprawdę wiele nauczyć. Tak dużo że czasem mówi się w języku obcym nawet gdy sytuacja tego nie wymaga :). Rozmawianie w języku obcym przychodzi naturalnie - słowa same nasuwają się na język, nie ma bariery. Wszystko to po zaledwie 10 dniach nauki. Z pewnością pojadę na obóz drugi raz. Wykfalikowana opieka i to wszystko sprawia że chce się wracać. Gorąco polecam :)

08 Listopada, 2015

Aga

Akademia Da Vinci.Uczestnicxyłam m w kursuj.niemieckiego.Pełen profesjonalizm zaangażowanie lektora ,gorąco polecam ,nie czujesz skrępowania zajęcia na najwyższym poziomie.Zapisujcie siebie i dzieci na super kursy .POLECAM!

06 Listopada, 2015

Iwona

Moja 12-letnia córka od dwóch lat uczestniczy w zajęciach z języka angielskiego, które odbywają się w małej grupie.To duża zaleta ponieważ prowadzący zajęcia podchodzą do każdego młodego człowieka indywidualnie.Dzięki nauce w Akademii moja córka może uczestniczyć w konkursach organizowanych przez Kuratorium z Bydgoszczy.Zajęcia są ciekawe, atmosfera przemiła a uczący profesjonalni. Polecam gorąco.

JOLANTA

Polecam.Jestem po 40 godz. kursie dla opiekunek.Niewielkie grupy,miła atmosfera a materiał idealnie dopasowany dla osoób chcących pracować jako opiekun osob starszych.Doskonała i Fachowa Kadra.

Beata

Akademia Wiedzy da Vinci polecam wszystkim, którzy chcą się uczyć języków. Chodziłam 3 miesiące na kurs niemieckiego. Lekcje są prowadzone profesjonalnie, miła atmosfera.Po kursie oczywiście znalazłam pracę jestem już 3 raz w Niemczech. Dzięki kursowi znalazłam pracę. Dziękuję Pani Iwonie i życzę sukcesów w pracy!!!!

Ewa

Serdecznie polecam Akademię Wiedzy de Vinci. Korzystałam już z kilku form prowadzonych w tej szkole tj. półkolonie, kurs języka niemieckiego dla opiekunek, wyjazd na kurs języka angielskiego. Zarówno ja jak i moje dzieci jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu jakości usług.
Jest to z całą pewnością zasługa właścicielki szkoły Pani Iwonki, która zaraża entuzjazmem, pomysłowością i optymizmem.

02 Listopada, 2015

Małgosia

W Akademi Da Vinci uczestniczyłam w kursie jezyka niemieckiego dla opiekunek.Intensywnie,kilka razy w tygodniu za to w ciagu 3 miesięcy. Odebralam certyfikat i od razu znalazłam prace.Mój język jest komunikatywny i cały czas sie dokształcam,ale podstawy mam dobre.Oczywiscie zawdzieczam to zaangażowaniu i cierpliwości p,Iwonki.

01 Listopada, 2015

Ewelina

Akademia Wiedzy da Vinci to firma godna polecenia. Pełny profesjonalizm zarówno w doborze zajęć, prowadzących i podejściu do osób korzystających z usług. Wszystko odbywa się w przemiłej atmosferze. Czuje się, że najważniejsze są dzieciaczki i ich potrzeby. Wszystko jest perfekcyjnie przygotowywane i zawsze z korzyścią dla rozwoju. Moje dziecko uczestniczyło już w kilku projektach prowadzonych przez Akademię: półkolonie, wyjazd na obóz językowy, warsztaty teatralne. I chyba najlepszą recenzją jest to, że moje dziecko chce wracać do Akademii. A ja rodzic czuję, że mojemu dziecku jest dobrze w tych projektach, że rozwija się przy boku fantastycznych prowadzących, mających wielkie serducha.

5.0 5.0 19 19 mialam zaszczyt uczyc sie wlasnie tu jezyka niemieckiego polecam mila atmosfera bez stresowa pieknie podany temat ze zrozumieniem to wlasnie tu poznalam trudne tajniki poslugiwania
Strona: