Alicja Czajczyk Klubik Malucha Kraina Marzeń

Klubik Malucha – to wyjątkowe miejsce dla twojego Maluszka.

Tu czuje się bezpiecznie jak w domu! Tu stawia swoje pierwsze kroki, poznaje świat, nowych kolegów.

Uczy się samodzielności, poprzez liczne zajęcia dydaktyczne szybko się rozwija.

Placówka istnieje od 3 lat. Dużo Rodziców nam zaufało. Każde Dziecko traktowane jest indywidualnie.

Wyposażenie placówki spełnia normy bezpieczeństwa i atesty. Posiadamy duży i dobrze wyposażony plac zabaw.

Klubik znajduje się blisko boiska sportowego i lasu dlatego dużo Dzieci przebywają na świeżym powietrzu.

Organizujemy mnóstwo imprez okolicznościowych typu: Urodziny Dziecka, Dzień Matki i Dziecka, Mikołajki. Bal Karnawałowy itp.

Sprawujemy opiekę od poniedziałku do piątku w godz. od 6:30 do 17:00/po 17 zajęcia j.angielskiego dla zainteresowanych/Przyjmujemy Dzieci od 1 roku do 3 lat.

Opieka sprawowana jest w godzinach od 6:30 do 17:30.

27 Stycznia, 2017

Barbara

Gorąco polecam każdej mamie, która szuka opieki dla swojego dziecka. Moja Dorotka chodzi do klubiku "cioci" Ali odkąd skończyła 1,5 roku i uwielbia tam być. Pani Ala wszystkie dzieci traktuje jak swoje własne. Posiada doskonałe kwalifikacje a dzieciaki ją uwielbiają. Poprzez zabawę cały czas uczy dzieci, (bardzo dużo malują różnymi metodami, śpiewają, opowiadają i czytają bajki, tańczą). Moja Dorotka często mnie zaskakuje tym co się nauczyła. Mając 3 latka stała się w pełni samodzielna, posługuje się sprawnie nożyczkami, klejem, zna kolory i liczy do 10, zna alfabet, zna literki drukowane, sama nie wiem ile piosenek i wierszyków, przed snem opowiada mi bajkę w zabawia wykazują wielką kreatywność a to wszystko zasługa pani Ali bo mając dziecko w domu ok 16,30 nie sposób z nim pracować. Dzieci pod opieką "cioci" są naprawdę szczęśliwe. Dodatkowym atutem jest konkurencyjne czesne jak na żłobek:)

Gorąco POLECAM!!

06 Marca, 2014

Anna

Witam. Moją córeczka Julcia chodziła do klubiku od 1.5 do 2.5 roku życia. Dzięki wielkiemu sercu Pani Ali i Pana Staszka nasza Julcia bardzo chętnie chodziła do przedszkola i zostawała tam codziennie po 8 godzin. Zawsze kiedy ja odbieraliśmy wychodziła z wielkiem uśmiechem na twarzy, a to świadczyło o tym, iż było jej tam bardzo dobrze. Julcia posiada wiele umiejętności dzięki Cioci Ali co zdecydowania ułatwiło jej funkcjonowanie w prawdziwym przedszkolu do którego teraz uczęszcza. Nauczyła się czynności samoobsługowych tzn bardzo ładne samodzielne jedzenie, korzystanie z toalety, rysowanie, malowanie, zabawy w grupie, zabawy samodzielnie, piosenek, wierszyków itd Ciągle Julcia przychodizła z nowymi zdolnościami i umiejętnościami do domu:). Pani Ala organizuje różnego rodzaju ciekawe zabawy dla dzieci np bal karnawałowy, dzień matki, dzień dziecka, wycieczke. Dzieci bardzo dużo przebywają na świeżym powietrzu co według mnie jest bardzo ważne do prawidłowego ich funkcjonowania. Każdej mamie która ma maleńkie dziecko szczerze polecam klubik malucha u Pani Ali gdyż nie znajdziecie Państwo nigdzie tak bardzo oddanej Cioci, która każde z tych dzieci obdarza wielkiem sercem i wielką miłością. Pani Ala traktuje prace jak przyjemność, rozrywkę, a nie jak przymusowe bawienie obcych dzieci. Pozdrawiam serdecznie i gwarantuje, że jak będziemy miec drugie dziecko to pojdzie dużo wcześniej pod opiekę Pani Czajczyk:)

25 Lutego, 2014

Ewa

Gorąco polecam przedszkole Pani Ali, moja córeczka chodzi tam od września i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca dla niej. Była do mnie bardzo do mnie przywiązana i miałam wiele obaw, a teraz jest problem z wychodzeniem do domu, bo tak jej dobrze u Cioci Ali, że nie chce wracać:) Córeczka zrobiła ogromne postępy w wielu dziedzinach, zna mnóstwo piosenek i wierszyków choć ma dopiero 2 latka. Jestem zachwycona tym przedszkolem i polecam je wszystkim niezdecydowanym i pełnym obaw mamom. Na pewno nie będą żałować! Fachowa opieka, ciepłe serce i ogromne doświadczenie pedagogiczne Pani Ali są nie do przecenienia. Pracuję w różnych godzinach i nigdy nie miałam problemu żeby się z Panią Alą dogadać, idzie na rękę jak może i do tego ma złote serce. Mama Nawojki.

23 Lutego, 2014

Gorąco polecam klubik malucha w Chorągwicy. Niskie ceny, domowa atmosfera, świetne warunki i zaplecze. Fachowa opieka.

Damian

20 Lutego, 2014

Joanna

Bardzo gorąco polecam to przedszkole. Moja 1,5-roczna córcia uczęszcza od września. Jestem zachwycona rodzinną atmosferą opieką i podejściem Pani Alicji. "Ciocia" Alicja to osoba pełna zapału, pomysłów i ciepłego podejścia do dzieci.Spędza z nimi każdą chwilę ucząc poprzez zabawę. Córeczka się rozwija.Uczy się tańczyć, porządku i samodzielności.Córcia niejednokrotnie nie chce wracać z przedszkola. Z czystym sumieniem mogę polecić Klubik innym mamom, które stoją przed wyborem przedszkola dla swojego dziecka. Mama Hani.

5.0 5.0 5 5 Gorąco polecam każdej mamie, która szuka opieki dla swojego dziecka. Moja Dorotka chodzi do klubiku "cioci" Ali odkąd skończyła 1,5 roku i uwielbia tam być. Pani Ala wszystk