Alicja Issel Niepubliczny Zespół Edukacyjny Alis

Alis jest Niepublicznym Zespołem Edukacyjnym o profilu artystyczno- językowym, składającym się z przedszkola i szkoły podstawowej. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro i szczęście każdego z dzieci, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności oraz wspieramy indywidualny rozwój psychiczny, fizyczny, intelektualny i emocjonalny. Placówka spełnia normy budowlane i sanitarne.

Dzieci otoczone są troskliwą opieką doświadczonych pedagogów i opiekunów. Prowadzimy ciekawe zajęcia z języka niemieckiego i angielskiego, edukacji przyrodniczej, judo, wychowania fizycznego, lekcje gry na fortepianie, zajęcia taneczne i warsztaty teatralne. Współpracujemy z logopedą. Zapewniamy wyżywienie. Nasze usługi cieszą się zaufaniem Klientów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Placówka jest czynna w godzinach 7.00- 17.30 przez 11 miesięcy w roku, za wyjątkiem sierpnia. Zapraszamy Państwa do współpracy.