Amerykański Niepubliczny Punkt Przedszkolny Castle, Przedszkole Angielskojęzyczne

Nasza placówka jest miejscem, gdzie na pierwszym miejscu stawia się dobro i szczęście każdego z maluchów. Panuje tu rodzinna atmosfera, a dzieci są otoczone troskliwą opieką przez doświadczonych pedagogów. Obiekt spełnia normy budowlane i sanitarne. Posiada atestowane wyposażenie, zabawki i pomoce dydaktyczne. Prowadzimy zajęcia w języku angielskim- matematykę, plastykę, rytmikę i gimnastykę.

Realizujemy elementy programu Wczesnej Edukacji Montessori. Uczymy poprzez zabawę oraz wspieramy rozwój intelektualny, fizyczny, psychiczny i emocjonalny dzieci. Zapewniamy zdrowe wyżywienie w ramach współpracy z cateringiem. Organizujemy liczne atrakcje w postaci wycieczek i imprez. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, co potwierdzają pozytywne rekomendacje. Zapraszamy.