Aniołkowo Integracyjne Językowe Przedszkole Montessori, Klub Malucha i Żłobek Mirosława Harasin kier. Przedszkola

Nasze Integracyjne Przedszkole, Klub Malucha i Żłobek są miejscem, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a dobro i szczęście dzieci jest stawiane na pierwszym miejscu. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Do dyspozycji naszych podopiecznych oddajemy duży, przestronny i pozbawiony barier architektonicznych budynek. Posiadamy komfortowe i bezpieczne sale o wielkości 60m2, gdzie zajęcia są prowadzone w 15-osobowych kameralnych grupach. Maluchy bawią się z wykorzystaniem montessoriańskich zabawek i pomocy dydaktycznych wspierających indywidualny rozwój intelektualny, emocjonalny i psychiczny dzieci. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów i nauczycieli.

Na zewnątrz znajduje się duży plan zabaw wyposażony w atestowany sprzęt zabawowo- rekreacyjny. Szczególną uwagę przywiązujemy do nauki języka angielskiego. Współpracujemy z logopedą. Oferujemy ciekawy program zajęć dodatkowych: baletu, tańca, jogi i robotyki Lego. Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych maluchów. Rodzice mają dostęp do monitoringu, dzięki czemu mogą oglądać swoje dzieci podczas pobytu w naszej placówce. Nasz obiekt cieszy się zaufaniem i uznaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy Państwa do współpracy.