Anna Sterczyńska Kawalkada

Nasza firma działa na rynku od 1999 roku. Specjalizujemy się w organizacji spotkań firmowych, imprez okolicznościowych i dla dzieci. Współpracujemy z firmami, szkołami, przedszkolami i osobami prywatnymi. Nasze usługi cieszą się zaufaniem, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Posiadamy własną scenografię, kostiumy, dekorację drobną oraz zwierzęta gospodarskie.

Na terenie Ośrodka Jeździeckiego Kawalkada organizowane są wycieczki dla przedszkoli, jak również że dowozimy do przedszkoli konie i zwierzęta gospodarcze oraz organizujemy baliki i festyny na terenie przedszkoli.

Nasza stajnia ma własne konie, zatrudnia doświadczonych instruktorów, a do potrzeb Klientów podchodzi indywidualnie i z zaangażowaniem. Organizujemy imprezy tematyczne dla dzieci i dorosłych, imprezy integracyjne i okolicznościowe. Jesteśmy otwarci na realizację nawet najbardziej nietypowych pomysłów, ponieważ najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie. Zapraszamy do współpracy.