Arte Edukacja Elżbieta Frankowska

Nasza firma oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych skierowanych dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zatrudniamy doświadczonych instruktorów, lektorów i animatorów, a do potrzeb Kursantów podchodzimy indywidualnie, dostosowując poziom programowy do umiejętności i stopnia zaawansowania umiejętności językowych. Prowadzimy język angielski i hiszpański dla dzieci, zajęcia dla dorosłych, zajęcia sezonowe oraz imprezy okolicznościowe dla najmłodszych.

Organizujemy także półkolonie obejmujące kompleksową opiekę nad dziećmi od poniedziałku do piątku w godzinach 7: 30- 16: 30, 3 posiłki dziennie, zajęcia edukacyjne, zajęcia na tablicy multimedialnej oraz wycieczki. Nasze usługi cieszą się zaufaniem Klientów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Dostosowujemy naszą ofertę do Państwa wymagań i potrzeb, ponieważ najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie. Zapraszamy Państwa do współpracy.