Artystyczno – Językowy Klub Maluszka Fabryka Uśmiechu

Nasza placówka cieszy się uznaniem i zaufaniem rodziców, czego dowodem są liczne rekomendacje i referencje. Najważniejsze jest dla nas dobro i szczęście każdego malucha, dlatego dokładamy wszelkich starań, by czuły się tu kochane, potrzebne i bezpieczne. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy do potrzeb dzieci podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Oferujemy bogatą ofertę programową: zajęcia języka angielskiego, zajęcia muzyczne, plastyczne i zajęcia z bajkoterapii.

Uczymy maluchy samodzielności, odpowiedzialności oraz tolerancji względem siebie. Obecnie współpracujemy z cateringiem, który dostarcza maluchom zdrowe i zbilansowane posiłki. W przyszłości planujemy otwarcie własnej kuchni. W soboty i w niedziele organizujemy zajęcia dla rodziców z pociechami. Oferujemy opiekę całodzienną bądź godzinową. Obiekt spełnia surowe normy unijne i budowlane. Przedszkole jest otwarte w godzinach 6: 00 -18: 00 z możliwością wydłużenia godzin pracy. Zapraszamy do zapisów!

6:00-18:00 lub indywidualnie ustalane

26 Września, 2014

Mama Tymka

Witam cieszy mnie ze mogę wyrazić swoją opinie na forum,jestem bardzo zadowolona że takie miejsce powstało na Gąsinie,moje dziecko chodzi tam prawie rok,jestem bardzo zadowolona moi sąsiedzi również,miejsce cieszy sie wspaniała opinią wśród mieszkańców ,Ciocia Kasia ,Ania i Ola są przemiłe wszystkie dzieci bardzo je lubia,oprócz tego dobre jedzenie i opieka nigdy moje dziecko nie przyszło brudne lub zaniedbane ,zawsze przebrane i czyste, mozna wejsc i posiedzieć w żłobku razem z dzieckiem.Pani Kasia (właścicielka )ma wielkie serce do dzieci,co wieczór pisze Nam rodzicom smy ,dzwoni jeśli jest taka potrzeba.Polecam to miejsce!!!

29 Czerwca, 2014

Niezadowolona

Moje dziecko chodziło tam do przedszkola dość krótko i do dzisiaj został uraz. Budzi sie w nocy i krzyczy ,że nie chce do "cioci Kasi". Tzw."ciocia Kasia" to właścicielka, nie ma podejścia do dzieci, krzyczy na nie i daje klapsy. Dziecko chodziło przesikane (miało pieluche a i tak spodenki były mokre- pielucha była tak pełna). Z płaczem oddawałam a jak odbierałam to dziecko nie chciało nawet sekundy dłużej zostać. NIE POLECAM!!!

23 Lutego, 2014

Aleksandra

POLECAM. Bardzo fajnie miejsce dla maluszków,zawsze czyste i ciagle przybywa nowych atrakcjii..Panie wychowawczynie bardzo sypatyczne z pasja,dzieci bardzo je lubią.Zajecia logopedyczne sa w weekendy ale równiez korzystamy sa naprawde pomocne.Zachecam

3.3 5.0 3 3 Witam cieszy mnie ze mogę wyrazić swoją opinie na forum,jestem bardzo zadowolona że takie miejsce powstało na Gąsinie,moje dziecko chodzi tam prawie rok,jestem bardzo zadowol