Artystyczny Domek Klub Malucha

Nasz Klub Malucha pełni profesjonalną opiekę nad dziećmi do czwartego roku życia. W naszej placówce panuje miła i rodzinna atmosfera, a dobro maluchów jest stawiane na pierwszym miejscu. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Uczymy poprzez zabawę oraz wspieramy rozwój psychiczny, fizyczny i intelektualny dzieci. Prowadzimy ciekawe zajęcia artystyczne, rytmiczne oraz lekcje języka angielskiego.

Zajęcia rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy do potrzeb dzieci podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia naszej placówki. Klub Malucha jest czynny w godzinach 7:00- 17:30. Oferujemy także opiekę godzinową. Zapraszamy Państwa do współpracy.