Atusia Gabinet Logopedii Terapii I Wspomagania Rozwoju Dziecka Aldona Bożek

Atusia Gabinet Logopedii Terapii I Wspomagania Rozwoju Dziecka Aldona Bożek

Nasz Gabinet powstał z myślą o zapewnieniu dzieciom możliwości wszechstronnego rozwoju oraz ukierunkowania rodziców na prawidłową i efektywną pracę ze swoimi pociechami w domu. Terapie i zajęcia prowadzimy w komfortowych warunkach, zapewniając indywidualne podejście, różnorodne metody współpracy oraz nowoczesne pomoce dydaktyczne. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów z zakresu terapii, logopedii, pedagogiki i psychologii. Prowadzimy ciekawe zajęcia wspomagające wszechstronny rozwój dziecka.

Pomagamy w przezwyciężeniu trudności, umożliwiając prawidłowe funkcjonowanie w grupie oraz osiąganie dobrych wyników w nauce. W naszym ośrodku maluchy doskonalą percepcję wzrokową i słuchową, grafomotorykę, orientację przestrzenną oraz zdobywają wiedzę ogólną. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia naszej placówki. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Opiekunka do dziecka
po prostu przypilnuje Twojej pociechy kiedy Ty jesteś poza domem. W dowolny dzień o każdej porze.

Opiekunka/Terapeuta
wysoko wykwalifikowani terapeuci/pedagodzy realizujący odpowiednią terapię jednocześnie zajmując się dzieckiem.

Opiekunka/nauczyciel
jeśli oprócz opieki chcesz aby Twoje dziecko się szybciej rozwijało lub uczyło się języka angielskiego.

Cena za godzinę opieki nad dzieckiem zależna jest od tego czego Państwo oczekujecie i jest ustalana w umowie z nami w trakcie pierwszego darmowego spotkania z pedagogiem.

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane