Atut-Zm Place Zabaw Małgorzata Kwapień

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem, dla której najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja klientów. Kładziemy nacisk na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa, dlatego wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów wciąż poszerzamy szeroki wachlarz oferowanych przez nas produktów. Oferujemy kompleksowe zagospodarowanie terenów pod place zabaw.

Prowadzimy własny zakład produkcyjny, gdzie dzięki nowoczesnym technologiom oraz wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów powstają bezpieczne i solidne konstrukcje. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór zestawów zabawowych, piaskownic, huśtawek, bujaków, karuzel i urządzeń gimnastycznych przeznaczonych dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Nasze dotychczasowe realizacje cieszą się uznaniem i zaufaniem klientów z całego kraju. Jesteśmy otwarci na Państwa wymagania i indywidualne sugestie. Zapraszamy.