Bąbelkowa Niania Agnieszka Wloka

Nasz Klub Malucha zostanie otwarty już w marcu. W naszej placówce panuje miła i rodzinna atmosfera, a dobro dzieci jest stawiane na pierwszym miejscu. Wspieramy indywidualny rozwój zainteresowań maluchów, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności oraz przygotowujemy do dalszej edukacji. Zatrudniamy doświadczonych, miłych i kompetentnych opiekunów. Oferujemy opiekę dzienną, godzinową i weekendową nad dziećmi od 1 do 4 roku życia. W ramach czesnego oferujemy szeroki zakres zajęć ogólnorozwojowych.

Zajęcia prowadzimy z wykorzystaniem metod Marii Montessori i Weroniki Sherborne. Wspieramy rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny dzieci. Prowadzimy także zajęcia otwarte dla rodziców. Zapewniamy zdrowe wyżywienie z uwzględnieniem diet alergicznych. Dla pierwszych przedszkolaków przewidujemy zniżkę na czesne! Zapraszamy.