Baby Academy

Nasz żłobek jest miejscem wyjątkowym, gdzie na pierwszym miejscu stawiamy dobro dziecka. Maluchy czują się u nas niemal jak w domu rodzinnym, dzięki czemu wracają do nas z uśmiechem na twarzy. Nad bezpieczeństwem dziecka czuwają wykwalifikowani i doświadczeni opiekunowie z wykształceniem pedagogicznym. Dbamy o wszechstronny rozwój dzieci, które biorą udział w ciekawych zajęciach ogólnorozwojowych, języka hiszpańskiego i angielskiego, bajkoterapii, manualnych, plastycznych i muzycznych. Zapewniamy wyżywienie w ramach cateringu. Zapewniamy również opiekę logopedy i psychologa. Dysponujemy dużym ogrodem, gdzie dzieci w czasie wolnym spędzają czas na świeżym powietrzu. Zapraszamy dzieci już od 5 miesiąca do 3 roku życia! Mamy jeszcze 15 miejsc wolnych! Placówka jest otwarta w godzinach 7:00- 18:00. Zapraszamy.

7:00- 18:00 (możliwość również opieki godzinowej, Rodzice mają do wyboru różne rodzaje abonamentu)