Bajkowe Przedszkole w Magicznym Domu

Misją naszego przedszkola jest zapewnienie swoim Wychowankom bezpieczeństwa, dogodnych warunków rozwojowych oraz miłej i rodzinnej atmosfery. Placówka spełnia normy budowlano- sanitarne, a wszelkie materiały dydaktyczne i wyposażenie posiadają niezbędne atesty. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę opiekunów, którzy do potrzeb dzieci podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Wspieramy rozwój każdego malucha, uczymy samodzielności i odpowiedzialności oraz przygotowujemy do dalszej edukacji szkolnej.

Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Zajęcia prowadzone są w małych 15-osobowych grupach. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe dla dzieci oraz pełnimy opiekę weekendową. Oferujemy gry i zabawy rekreacyjne, zajęcia korekcyjne, muzykę, przygotowanie do gry na instrumencie klawiszowym, zajęcia rytmiczne i taneczne, lekcje języka angielskiego, warsztaty plastyczne oraz zajęcia teatralne. Współpracujemy z logopedą. Najważniejsze jest dla nas szczęście i dobro każdego dziecka. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Zapraszamy do rejestracji!!!