Bajkowe Wzgórze

Nasza placówka pełni opiekę nad dziećmi w wieku od 2, 5 do 6 lat. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a dzieci są otoczone troskliwą opieką przez doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Posiadamy atestowane pomoce dydaktyczne. Prowadzimy zajęcia wpływające na indywidualny rozwój intelektualny, psychiczny, fizyczny i emocjonalny dzieci.

Współpracujemy z psychologiem. Prowadzimy zajęcia manualne, sportowe, taneczne, teatralne, logopedyczne i z korektywy. W ramach zajęć dodatkowych oferujemy język angielski, rytmikę i taekwondo. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Przedszkole jest otwarte w godzinach 6.30- 17:00. Zapraszamy.