Berek Żłobek Przedszkole Niepubliczne

Nasz żłobek i przedszkole są miejscem, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a dobro dzieci jest stawiane na pierwszym miejscu. Placówka spełnia normy budowlane i sanitarne, posiada atestowane wyposażenie i pomoce dydaktyczne. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Wspieramy indywidualny rozwój psychiczny, fizyczny i intelektualny dzieci, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności oraz przygotowujemy do dalszej edukacji szkolnej. Prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe, plastyczne, językowe, muzyczne i fizyczne. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Najważniejsze jest dla nas dobro i szczęście każdego z wychowanków. Zapraszamy Państwa do współpracy.