CASIO Szkoła Muzyczna Agata Jeż

Nasza Szkoła Muzyczna działa na terenie Łodzi. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, pasję i nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe. Zajęcia prowadzimy w nowoczesnym Studio Muzyczno-Nagraniowym wyposażonym w najwyższej jakości sprzęt muzyczny i nagłośnienie. Zatrudniamy wyłącznie  wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów i nauczycieli, którzy do potrzeb kursantów podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Nasza Szkoła prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży. W naszej ofercie posiadamy naukę gry na keyboardzie, pianinie, gitarze, perkusji, flecie poprzecznym i skrzypcach.

Służymy doradztwem i pomocą podczas wyboru i zakupu instrumentu. Uczymy także śpiewu dzieci i młodzież ze szczególnym ukierunkowaniem  na działania wokalno-aktorskie. Organizujemy także zajęcia rytmiczne, muzykoterapii, gry na keyboardzie i śpiewu dla grup przedszkolnych. Prowadzimy także zajęcia taneczne w grupach, ze szczególnym ukierunkowaniem na taniec nowoczesny, klasyczne układy, tworzenie własnych choreografii. Kładziemy duży nacisk na realizowanie aktualnych trendów tanecznych. Przygotowujemy uczniów do konkursów typu talent-show, festiwali ogólnopolskich oraz koncertów kameralnych i plenerowych. Nasze usługi cieszą się zaufaniem, czego dowodem są pozytywne rekomendacje.