Centrum Artystyczne Klub Przedszkolaka Akwarela I Pastela

Nasze placówki są miejscem wyjątkowym, gdzie każde dziecko czuje się niemal jak we własnym domu rodzinnym.

Zarówno w Klubiku Przedszkolaka AKWARELA jak i PASTELA zatrudniamy kompetentnych, wykształconych i doświadczonych pedagogów, którzy do potrzeb dzieci podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem.

Kładziemy szczególny nacisk na wszechstronny rozwój psychospołeczny i fizyczny dzieci.

Maluchy uczestniczą w ramach czesnego w zajęciach tańca, plastyki, języka angielskiego, teatru oraz dogoterapii.

Organizujemy również spotkania z ciekawymi osobistościami oraz zajęcia z cyklu Preschool Drama Club.

Jesteśmy organizatorem imprez urodzinowych naszych wychowanków- także w ich domach rodzinnych według pomysłu rodziców.

Organizujemy LATO W MIE ŚCIE.

Nasze placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są liczne rekomendacje.

Placówka jest przystosowana do potrzeb maluchów.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 1, 5 do 5 roku życia.

Klubik jest otwarty codziennie w godzinach 7:00-18:00.

ZAPISY DO GRUPY DWUJĘZYCZNEJ

Centrum Artystyczne Dla Dzieci i Klubik Przedszkolaka ‘Akwarela’ prowadzi zapisy do grupy dwujęzycznej. Czesne: 1200 zł Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rodziców oraz mając na względzie przede wszystkim dobry start dla naszych małych Klubowiczów, w Klubiku Przedszkolaka ‘Akwarela’ wprowadzamy program edukacji dwujęzycznej polsko-angielskiej. Program bilingwalny tym różni się od tradycyjnej nauki języka obcego w przedszkolu, że zamiast nauki słówek i struktur językowych, język drugi staje się dla Dzieci środkiem komunikacji i interakcji w przedszkolu jest narzędziem do ich rozwoju poznawczego, intelektualnego, społecznego i emocjonalnego. Program dwujęzycznego wychowania przedszkolnego realizujemy wykorzystując metodę imersji częściowej (early partial immersion) w której język docelowy jest środkiem komunikacji w 50 % wszystkich sytuacji komunikacyjnych w przedszkolu. Pozostała część jest realizowana w języku polskim. Z grupą Dzieci pracuje zatem dwóch wychowawców, polskojęzyczny i angielskojęzyczny, w myśl zasady one person, one language’. Realizując nasz program dwujęzycznego wychowania przedszkolnego opieramy się na oryginalnych angielskich materiałach dydaktycznych, wykorzystywanych w placówkach oświatowych w Wielkiej Brytanii. Patronat nad naszymi małymi poliglotami objęło IINFUSION Centrum Języka Angielskiego.

Zapraszamy!!!

Klubik otwarty jest codziennie przez cały rok w godzinach od 7:00 do 18:00

20 Grudnia, 2013

Rodzic

05 Czerwca, 2013

Moje dziecko uczęszcza do klubiku Pastela i jestem bardzo zadowolona z cudownej opieki.

Ania

03 Czerwca, 2013

Moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola. Jestem bardzo zadowolona z opieki. Polecam wszystkim rodzicom .

Rodzic

5.0 5.0 3 3 moje dziecko uczęszcza do Akwareli, super opieka, bardzo dużo ciekawych zajęć w tym angielski, małe grupy, dziecko chodzi naprawdę z przyjemnością, polecam :)