Centrum Dziecięcej Aktywności Mały Staś

Nasza placówka cieszy się uznaniem i zaufaniem rodziców, którzy bez obaw posyłają do nas swoje pociechy. Panuje tu miła, rodzinna atmosfera, a wszystkie dzieci czują się bezpieczne i kochane. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych opiekunów z wysokimi kwalifikacjami.

Potrzeby dzieci traktowane są indywidualnie, a uśmiech na ich twarzach jest dla nas największą nagrodą. Placówka jest jasna i przestronna. Prowadzimy szeroki wachlarz zajęć ogólnorozwojowych takich jak: zajęcia z terapeutą, psychologiem, logopedą, zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe i masaż SHANTALA. Przyjmujemy maluchy w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia.

Mamy jeszcze 2 wolne miejsca w żłobku oraz 1 w klubie malucha. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rodziców wprowadziliśmy bezpłatne zajęcia adaptacyjne w każdą sobotę od 10: 00 do 12:00. Prowadzimy również opiekę godzinową nad dziećmi. Rodzice mają do wyboru różne rodzaje abonamentu: do 100 godzin pobytu dziecka w żłobku w miesiącu – 550 zł /msc , zaś do 10 h dziennie – 650 zł. Abonament obejmujący pobyt dziecka w Klubie Malucha do 20 godzin w miesiącu – 200 zł, do 50 godzin w miesiącu 350 zł, zaś całodzienny pobyt malucha do 5 godzin dziennie w miesiącu – 550 zł.

Prowadzimy warsztaty dla rodziców, gdzie odpowiadamy na ich pytania odnośnie wychowania dziecka. Organizujemy urodziny naszych wychowanków. Placówka jest czynna w godzinach 6:00- 17:00. Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu 5% na pierwszy miesiąc pobytu dziecka w naszej placówce. Zapraszamy.