Centrum Edukacji Małego Dziecka Twórczy Zakątek

W naszej placówce dbamy o wszechstronny rozwój każdego dziecka, pomagamy mu w rozwijaniu pasji i zainteresowań, uczymy go samodzielności oraz dokładamy wszelkich starań, by czuło się tu potrzebne i bezpieczne.

Pracujemy w małych, kameralnych grupach, nad którymi opiekę pełnią doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogów.

Placówka spełnia surowe wymagania budowlano- sanitarne.

Organizujemy ciekawy wachlarz zajęć rozwojowo- dydaktycznych.

W programie placówki znajdują się zajęcia plastyczne, ceramiczne, muzyczne, wokalne, taneczne, teatralne, językowe, szachowe, gastronomiczne, manualne, sportowe, ekologiczne oraz warsztaty integracyjne.

Dla naszych wychowanków zapewniamy wyżywienie dopasowane do ich potrzeb.

Zapraszamy na okres adaptacyjny.

W soboty ( 10: 00- 13: 00) organizujemy zajęcia dla rodziców i ich pociech oraz imprezy tematyczne dla dzieci.

Placówka jest otwarta w godzinach 7:00- 17:00.

Po 17: 00 prowadzimy kreatywne zajęcia dla maluchów z zewnątrz.

Mamy jeszcze 13 miejsc wolnych w żłobku i 19 w przedszkolu.

Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu. Zapraszamy.

7:00-17:00 (z możliwością indywidualnego dopasowania godzin pobytu dziecka)

01 Września, 2014

Natalia

Kąciki tematyczne, które rozwijają zainteresowania oraz pasje mojego dziecka to znakomite rozwiązanie. Cieszę się, że zdecydowałam się posłać je właśnie do tej placówki. Mam pełne zaufanie do pracującej tutaj kary. Wiem, że w tej placówce moje dziecko ma świetnie warunki do rozwoju.

20 Lipca, 2014

Beata

Kiedy ja pracuje moje dziecko jest pod doskonałą opieką. Cieszę się, że wybrałam to miejsce. Zdecydowałam się po tym, jak moje dziecko brało udział w imprezie okolicznościowej w tym miejscu. Opieka jest tu rewelacyjna a zajęcia są tu naprawdę niezwykle ciekawie i wspierają rozwój mojego dziecka.

05 Czerwca, 2014

Dolorczyk

Wykwalifikowana kadra jest jedną z wielu zalet tej placówki. Codzienne zajęcia są niezwykle interesujące i rozwijają moje dziecko we wszystkich sferach. Dodatkowe zajęcia są niezwykle interesujące. Moje dziecko bardzo szybko przyzwyczaiło się do nowej sytuacji i niezwykle chętnie chodzi do przedszkola.

18 Maja, 2014

Ola P.

To miejsce poleciła mi znajoma i miała rację. Jestem bardzo zadowolona, że zapisałam tu swoją córkę. W tym miejscu ma ona idealne warunki do rozwoju we wszystkich sferach. Personel potrafi we właściwy i indywidualny sposób podejść do każdego dziecka. Serdecznie polecam to miejsce wszystkim rodzicom. Bogata oferta zajęć i przystępne czesne to tyko część zalet.

17 Kwietnia, 2014

Dla mnie najważniejsze jest to, że Panie w przedszkolu są odpowiedzialne i doświadczone.Wcześniejsze dziecko nie było tak objęte (W innym prz

Iwona

Wcześniejsze dziecko nie było tak objęte (W innym przedszkolu) taką troską i miłością jak w Twórczym Zakątku.
Dziękuję.

12 Marca, 2014

Szczerze polecam Twórczy Zakątek, ponieważ spełnia oczekiwania pod względem jakości i ceny.Przytulny, ciepły klimat w przedszkolu, życzliwo

Kinga N.

Przytulny, ciepły klimat w przedszkolu, życzliwość kadry oraz umiejętności związane z opieką i wychowaniem dzieci sprawiają, że z czystym sumieniem zaprowadzam dziecko do przedszkola.
Indywidualizacja potrzeb dzieci oraz fachowe podejście ewidentnie mnie przekonuje i udowadnia , że warto jest im powierzyć swoje dziecko.
Super zajęcia w ciągu dnia, doskonałe jedzenie, niewysokie czesne.
Innymi słowy : polecam!

27 Lutego, 2014

Julia Roztocka

Jestem pod wielkim wrażeniem zaangażowania kadry zarządzającej przedszkolem. Panie są doświadczone, dzięki czemu zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo i troskę malcom. Nie ukrywam, że podoba mi się to indywidualne podejście do dziecka, umiejętne rozplanowanie każdego dnia, dzięki czemu moje dziecko nie tylko świetnie się bawi, ale również skutecznie uczy. Bardzo dobra cena czesnego, kameralność placówki i doskonałe dostosowanie miejsca do potrzeb dzieci. Polecam!

23 Stycznia, 2014

Ania

Wspaniałe miejsce, cudowna atmosfera i wykwalifikowana kadra. Placówka pełna pomysłów, bardzo dobra opieka, pyszne posiłki i piękne sale. Serdecznie polecam !!!

5.0 5.0 8 8 Kąciki tematyczne, które rozwijają zainteresowania oraz pasje mojego dziecka to znakomite rozwiązanie. Cieszę się, że zdecydowałam się posłać je właśnie do tej placów