Centrum Edukacyjne Patrycji Durkin

Nasze Centrum Edukacyjne Patrycji Durkin organizuje kursy językowe już od 20 lat. Zatrudniamy doświadczonych nauczycieli i lektorów, którzy zajęcia z kursantami prowadzą z pasją i z zaangażowaniem. Techniki nauczania są oparte na nowatorskim i skutecznym programie dydaktycznym, grach i zabawach językowych wzbogaconych elementami plastycznymi, muzycznymi i teatralnymi.

Oferujemy także pomoce dydaktyczne wpływające na efektywność kształcenia. Do potrzeb dzieci podchodzimy indywidualnie dobierając poziom nauki do umiejętności naszych uczniów. Organizujemy także lekcje pokazowe, występy artystyczne, kolonie językowe oraz warsztaty plastyczne. Nasze Centrum Edukacyjne cieszy się zaufaniem i uznaniem Klientów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Zapraszamy Państwa do współpracy.