Centrum Malucha Piotruś Pan

W naszym przedszkolu panuje miła i rodzinna atmosfera.

Dbamy tu nie tylko o wszechstronny rozwój dzieci, ale także o ich dobry nastrój i samopoczucie.

Uczymy maluchy szacunku względem siebie, gruntownie przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej i pomagamy w rozwijaniu pasji i zainteresowań.

Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne i ogólnorozwojowe: rytmiki, języka angielskiego, tańca nowoczesnego i warsztatów plastycznych.

Współpracujemy  z doświadczonym logopedą.

Zapewniamy opiekę doświadczonej i troskliwej kadry pedagogów i opiekunów.

Do końca sierpnia odbywają się zajęcia adaptacyjne, gdzie przyswajamy maluchy do pobytu w naszej placówce.

Zapewniamy obiady w ramach cateringu, śniadania leżą w gestii rodziców. Mamy jeszcze 15 miejsc wolnych!

Rekrutacja trwa przez cały rok.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 1, 5 do 5 roku życia.

Czesne zarówno dla maluchów jak i przedszkolaków wynosi 250zł + 6zł dzienna stawka za wyżywienie. W cenę wliczone są już zajęcia dodatkowe dla dzieci.

Placówka jest czynna w godzinach 6:30- 18:00. Zapraszamy.

6:30- 18:00

25 Grudnia, 2015

Dagmara

Super przedszkole moje córki tam uczęszczają jesteśmy zadowoleni z edukacji dzieci oraz z opieki nad nimi naprawde polecam ! Bardzo miłe troskliwe i życzliwe panie wychowawczyni i przesympatyczna pani Dyrektor.

13 Kwietnia, 2015

Majka

Czy placówka posiada wpis do rejestru w opiece nad dziećmi do lat 3? Jeśli nie to dzieci poniżej 2,5 roku nie mogą uczęszczać do takiej placówki. Nie jest to już przedszkole.
Rodzice pamiętajcie o tym bo później nieszczęście gotowe. Tyle się słyszy o bezprawnie funkcjonujących placówkach...

08 Września, 2013

Anna

moja córka uczęszczała do tej placówki, przez kilka miesięcy. mogę polecić wszystkim rodzicom, mają dobre podejście do dzieci, przytulne domowe miejsce,ciekawe zajęcia. Niestety straciłam pracę i nie stać mnie na przedszkole , ale moje dziecko dużo się nauczyło, dziękuję miłym paniom wychowawczyniom