Centrum Opiekuńczo-Edukacyjne JEŻYNKA Jolanta Kuziak

Nasza placówka pełni kompleksową i profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia. Dokładamy wszelkich starań, aby maluchy czuły się tu bezpieczne, kochane i rozumiane. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera. Obiekt jest dostosowany do potrzeb dzieci oraz spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Zatrudniamy doświadczone i miłe opiekunki z wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Prowadzimy konsultacje logopedyczne i psychologiczne. Dbamy o wszechstronny rozwój dzieci pod względem intelektualnym, społecznym i fizycznym.

Nasi podopieczni biorą udział w ciekawych zajęciach dydaktycznych języka angielskiego, muzyki, w zajęciach artystycznych i ruchowych. Oferujemy pełne wyżywienie w ramach współpracy z cateringiem. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rodziców istnieje możliwość dopasowania posiłków do diety żywnościowej pociechy. W naszej placówce organizujemy także imprezy tematyczne np. urodziny. Prowadzimy dwie grupy: żłobkową i przedszkolną. Obecnie mamy około 15 miejsc wolnych. Do końca roku czesne wnosi 263 zł, od roku 2014 kwota ta będzie kształtowała się na poziomie 600 zł miesięcznie. Placówka jest czynna w godzinach 7:00- 17:00. Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu 5% na czesne na pierwszy miesiąc. Zapraszamy do zapisów!