Centrum Wsparcia Ucznia Jolanta Zbiegieni-Kubacka

Nasze Centrum Wsparcia Ucznia powstało z myślą o uczniach mających trudności w poprawnym pisaniu i czytaniu. W pracy wykorzystujemy efektywny i skuteczny program profilaktyczno-terapeutyczny Ortograffiti: “Ortograffiti z Bratkiem” dla klas I-III. Z kolei „Będę mówić, czytać i pisać poprawnie” to materiały w postaci obrazkowo- literowej pomocne w kształtowaniu poprawnej wymowy. W pracy z dziećmi wykorzystujemy również program edukacyjno- multimedialny „Porusz Umysł”. Prowadzimy ćwiczenia rozwijające sprawność narządów mowy.

Nasze usługi cieszą się zaufaniem, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Tworzymy zespół doświadczonych specjalistów, którzy do potrzeb dzieci podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem oraz nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Zajęcia prowadzimy indywidualnie lub w grupach do dwóch razy w tygodniu. Zapraszamy Państwa do współpracy.