Centrum Wszechstronnego Rozwoju Domisie

Nasz Żłobek powstał z myślą o rodzicielach, którzy pragną swoim pociechom zapewnić profesjonalną opiekę pod okiem doświadczonych pedagogów.

Zapraszamy do nas wszystkie maluchy do 3 lat.

Obiekt jest dostosowany do potrzeb dzieci, stwarza im doskonałe warunki rozwoju oraz umożliwia wspaniałą zabawę i poznawanie świata pośród rówieśników.

Do potrzeb każdego malca podchodzimy z zaangażowaniem i indywidualnie, konsultujemy się z rodzicami oraz jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie z ich strony.

Z naszej strony oprócz profesjonalnej opieki zapewniamy kameralną atmosferę, osobną salę zabaw, salę jadalnianą i sypialnię, domowe jedzenie oraz własny, bezpieczny plac zabaw.

Nasz Żłobek jest idealnym miejscem dla małych alergików.

Zapraszamy do współpracy.

Rodzinny Żłobek DOMISIE zaprasza Maluszki w swoje progi od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 rano do 17.00 po południu. Na życzenie Rodziców istnieje możliwość przedłużenia pracy żłobka. Za dodatkową opłatą oferujemy również opiekę weekendową i nocną.

18 Czerwca, 2013

Agnieszka

30 Października, 2012

Natalia

Witam, poszukując żłobka dla moich bliźniaków, natrafiłam na adres tego żłobka niejednokrotnie, jednak dopiero tu spotykam pierwsze dwie "opinie" na jego temat. Opinie lakoniczne, mało zadowalające, nie przekonują mnie w zupełności, aby posłać tam swoje pociechy. Do tego zastanawiające jest, że zostały napisane w odstępie 3 dni.

25 Października, 2012

Anna

Trafiłam na tę stronę przypadkiem, moja corcia była bardzo zadowolona z jak chodziła do domisów więc i ja jestem zadowolona. Tak trzymać NIANIE :)

22 Października, 2012