Centrum Zabaw Psotnik Małgorzata Ostasiewicz

Nasze Centrum Zabaw Psotnik organizuje czas wolny dla dzieci na terenie Białegostoku i okolicznych miejscowości. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, do potrzeb dzieci podchodzimy indywidualne oraz gwarantujemy wspaniałą zabawę zgodną z zainteresowaniami naszych podopiecznych. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów i animatorów. Nieustannie rozszerzamy ofertę naszej placówki, ponieważ pragniemy w pełni sprostać wszelkim wymaganiom.

Dysponujemy komfortową salą zabaw, która spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Zapewniamy aktywny wypoczynek i dobrą zabawę. Organizujemy imprezy okolicznościowe oraz półkolonie. Nasze usługi cieszą się zaufaniem Klientów i dzieci, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia. Zapraszamy Państwa do współpracy.

ul. Antoniukowska 56 lok 24
podlaskie