Chata Małolata Centrum Edukacji Artystycznej

Chata Małolata jest placówką, która gwarantuje dzieciom profesjonalną opiekę pod okiem doświadczonych opiekunów i kreatywnych animatorów. Najważniejsze jest dla nas dobro każdego z podopiecznych. Placówka spełnia normy budowlane. Do dyspozycji najmłodszych oddajemy komfortowe sale zabaw i gier planszowych. Zapewniamy ciekawy program dydaktyczny, pomagamy w odrabianiu lekcji oraz prowadzimy zajęcia taneczne, plastyczne, baletowe, warsztaty teatralne i rytmiczne.

Organizujemy imprezy okolicznościowe: Andrzejki, Halloween, Mikołajki, Sylwester, Dzień Dziecka, Bal Karnawałowy czy urodziny maluchów. Prowadzimy także animacje na weselach, chrzcinach i piknikach. Współpracujemy ze szkołami i przedszkolami. Nasze usługi cieszą się zaufaniem, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Zapraszamy Państwa do współpracy.