Chatka Małolatka

Przedszkole „Chatka Małolatka” ma jasno sprecyzowany cel. Chcemy stworzyć takie warunki, aby każde dziecko czuło się szczęśliwe i docenione. W otoczeniu kolorowych, mądrych i bezpiecznych zabawek, pod opieką serdecznych i wykwalifikowanych nauczycieli przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów na miarę ich możliwości.

Organizujemy wycieczki w zależności od pory roku oraz grupy, ponieważ uważamy, że poznawanie tego czego jeszcze nie odkryliśmy najlepiej robić poprzez doświadczenie. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i respektujemy zalecenia rodziców dotyczące ich dzieci. Staramy się, aby rodzice byli współautorami sukcesów swoich dzieci i partnerami w działaniach przedszkola.

W przedszkolu zapewniamy opiekę i edukację dzieciom w wieku od 2,5 roku do 6 lat, w godzinach od 6.30- 17:00.

Przedszkole ma charakter integracyjny, gdzie dzieci niepełnosprawne mogą liczyć na zajęcia specjalistyczne i bezpłatną opiekę doświadczonych specjalistów. Najważniejsze jest dla nas zdrowie, dobro i szczęście każdego z dzieci.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rodziców otworzyliśmy jedną grupę Klubu Dziecięcego, do którego serdecznie zapraszamy maluszki, które ukończyły 1 rok życia.

ul. Dekerta 93
66-400 Gorzów Wielkopolski