Chatka w Kwiatki Domowe przedszkole

Nasze przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2, 5 roku życia. Zapewniamy profesjonalną opiekę, uczymy dzieci samodzielności i odpowiedzialności oraz przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej. Obiekt spełnia normy budowlane i sanitarne. Zatrudniamy doświadczonych opiekunów. Uczymy poprzez zabawę, a zajęcia są zgodne z Podstawą Programową MEN. Prowadzimy zajęcia języka angielskiego, gimnastyczne, muzyczne, warsztaty artystyczne oraz rytmikę.

Organizujemy wycieczki oraz przedstawienia teatralne. Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dzieci. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30- 16.15. Zapraszamy.

ul. Stefana Czarnieckiego 13/2
14-100 Ostróda