CZTERY CZARY Warsztaty tematyczne dla dzieci

Prowadzimy w przedszkolach oraz na terenie naszego sklepu Cztery Czary warsztaty twórcze.

Plastyczne, konstruktorskie, teatralne, bajkowe, kulinarne … jakie tylko zechcesz.

Dla Maluchów, Średniaków, Starszaków.

Zachęcamy do korzystania z warsztatów,gdyż takie zajęcia rozwijają wyobraźnię i kreatywność dzieci w każdym wieku.

Zajęcia mają zachęcać dzieci do twórczego spędzania wolnego czasu nie tylko w domu ale również podczas wspólnych zabaw z przyjaciółmi.

Artykuły, z których korzystamy są to produkty tworzone z myślą o Małych Artystach , posiadają atesty i certyfikaty aby zapewnić bezpieczną zabawę – mogą je Państwo również kupić w naszym sklepie Cztery Czary.

Szczegóły oferty ustalane są indywidualnie dla konkretnego przedszkola i grupy wiekowej, po wcześniejszym kontakcie z nami.

Skontaktuj się z nami! Zadzwoń!!!

czteryczary@gmail.com

532 242 234

Organizujemy również imprezy okolicznościowe, plenerowe – pikniki rodzinne, urodziny przedszkola itp.

Prosimy o rezerwację terminu z przynajmniej dwumiesięcznym wyprzedzeniem.

15 Maja, 2015

Świetna zabawa, doskonała obsługa oraz bardzo kreatywne artykuły. Polecam.

Wanda

Świetna zabawa, doskonała obsługa oraz bardzo kreatywne artykuły. Polecam.

5.0 5.0 1 1 Świetna zabawa, doskonała obsługa oraz bardzo kreatywne artykuły. Polecam.