Dia-Log Gabinet Logopedyczny Anna Władysiak

Jestem doświadczonym logopedą, który pełni opiekę nad niemowlętami, dziećmi w wieku szkolnym, młodzieżą i osobami dorosłymi. Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń mowy, prowadzę terapię wad wymowy, dysleksji, alalii, afazji i opóźnionego rozwoju mowy. Prowadzę zajęcia logopedyczne w żłobkach, przedszkolach i szkołach oraz badania przesiewowe w placówkach edukacyjnych. Wspieram i wspomagam rozwój dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i specyficznymi trudnościami w uczeniu się.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje i kompetencje zawodowe. Moje usługi cieszą się zaufaniem pacjentów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Gabinet jest otwarty we wtorki i w czwartki od 15: 00 do 18:00. Oferuję także wizyty domowe w godzinach popołudniowych. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub SMS.