Dobre Duszki

Nasz Żłobek jest miejscem przytulnym i kameralnym, które pełni opiekę nad dziećmi w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia. Panuje tu miła atmosfera, a każdy maluch czuje się tu tak jak we własnym domu rodzinnym. Wspieramy indywidualny rozwój dzieci, uczymy je samodzielności, odpowiedzialności oraz tolerancji. Obiekt jest monitorowany i spełnia wszelkie normy budowlano- sanitarne. Zatrudniamy wykwalifikowanych pedagogów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Naszą misją jest wyrabianie nawyków higieny w życiu codziennym, prawidłowy rozwój fizyczny i społeczny wychowanków oraz rozwój kreatywności i wrażliwości estetycznej maluchów. Zapewniamy wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych dzieci. Gwarantujemy profesjonalną opiekę od poniedziałku do piątku od 08.00 Do 18.00. W sprawie zapisów proszę kontaktować się z Marleną Budziszewską. Zapraszamy.

08.00 - 09.00 - przyjmowanie dzieci do żłobka, zabawy swobodne, przygotowanie do śniadania
09.00 - 09.30 - śniadanie, toaleta po śniadaniu
09.30 - 10.15 - powitanie, gimnastyka, zabawy edukacyjne
10.15 - 11.30 - zabawy w ogrodzie (zabawa uwarunkowana czynnikami atmosferycznymi)
11.30 - 12.15 - przygotowanie do obiadu, obiad, toaleta
12.15 - 14.00 - odpoczynek
14.00 - 15.00 - zajęcia sportowe
15.00 - 15.30 - podwieczorek
15.30 - 16.00 - zabawy plastyczne
16.00 - 18.00 - zabawy swobodne

20 Czerwca, 2017

Anna

ogólnie bardzo fajny żłobek, ale za te pieniądze, właściciel powinien bardziej pochylić się nad dobrem dzieci. Rotacja pracowników jak dla mnie naganna- dziecko przywiązuje się do cioć, a tu nagle wszystkie ciocie w ciągu miesiąca się zmieniają i dziecko już nie chce wchodzić do żłobka- nie dziwne. Po drugie ze względu na taką rotację i ciągłe braki w personelu, dzieci bardzo rzadko wychodzą na spacerki- za każdym razem słyszałam, że za mało cioć... Na dworze idealna pogoda, nic tylko na plac zabaw, ale niestety dzieci muszą siedzieć w 4 ścianach. Jakby żłobek kosztował połowę tego, to może i bym nie kręciła nosem, ale 1400 zł to dużo i można wymagać więcej.

18 Kwietnia, 2017

Ana

Ciekawe zajęcia, placówka czysta i zadbana. Niestety duży minus za sporą rotacje cioć, opiekunek. Posiłki nie są dodatkowo płatne (tylko w cenie), ale oczekiwane jest by zgłaszać nieobecność dziecka.

30 Maja, 2016

Tadek

Uważam,że żłobek jest godny polecenia tylko jedynym mankamentem jest ciągła rotacja pracowników (kilkanaście w przeciągu kilku miesięcy).Nie jest to komfortowa sytuacja dla maluszka kiedy "co dziennie" rano odbiera ja inna osoba one jednak się przywiązują do swoich "cioć" i warto byłoby nad tym popracować.

3.7 4.0 3 3 ogólnie bardzo fajny żłobek, ale za te pieniądze, właściciel powinien bardziej pochylić się nad dobrem dzieci. Rotacja pracowników jak dla mnie naganna- dziecko przywiązu

ul. Kazimierza Sotta Sokoła 1A lok. 13A
mazowieckie