Dom Rozwoju Malucha Promyczek

Nasze Przedszkole stawia na pierwszym miejscu dobro i bezpieczeństwo swoich wychowanków.

Kładziemy nacisk na to, by dzieci czuły się w naszej placówce niemal jak w domu, by niczego im nie brakowało , czuły się bezpieczne oraz miały możliwość wszechstronnego rozwoju pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunek.

Obiekt jest dostosowany do potrzeb maluchów, kolorowe sale i zabawki wzbudzają w nich ciekawość świata, a indywidualne podejście do potrzeb każdego z nich wpływa na rozwój ich pasji poprzez zabawę.

Dzieci uczestniczą w ciekawych zajęciach języka angielskiego, rytmiki , muzyki i plastyki.

Wychowankowie są pod opieką logopedy.

Zapewniamy maluchom dużą dawkę ruchu oraz dbamy o ich wszechstronny rozwój.

Dowodem naszego profesjonalizmu, pasji i zaangażowania są liczne rekomendacje rodziców oraz zadowolenie na twarzy każdego dziecka.

Przedszkole jest czynne w godzinach 7:00-18:00.

Zapraszamy.

godziny otwarcia 7:00-18:00