Domowa Akademia Rozwoju, Marta Wysocka-Jóźwiak

Domowa Akademia Rozwoju jest miejscem wyjątkowym i bezpiecznym, gdzie dzieci czują się kochane i rozumiane. Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, a następnie zdobyłam uprawnienia terapeuty Integracji Sensorycznej, poprzez realizację szkolenia I oraz II stopnia w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Integracji Sensorycznej. Ukończyłam także wiele kursów podnoszących moje kwalifikacje zawodowe. To dobro i szczęście dziecka jest dla mnie wartością priorytetową.

Wspieram indywidualny rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny malucha, uczę go samodzielności i samoakceptacji oraz przygotowuję do dalszej edukacji. Do potrzeb dzieci podchodzę zawsze z serdecznością i życzliwością. W Akademii panuje miła i rodzinna atmosfera, maluchy są otoczone troskliwą opieką oraz biorą aktywny udział w ciekawych zajęciach ogólnorozwojowych i w integracji sensorycznej. Do dyspozycji dzieci oddaję nowoczesny i przytulny obiekt spełniający surowe normy budowlane i sanitarne. Zapraszam Państwa do współpracy.