DOMOWE OGNISKO U ROZALKI MARZENA STELĘGOWSKA

Nasza placówka jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, które cieszy się zaufaniem i uznaniem rodziców posyłających do nas swoje pociechy. Nad bezpieczeństwem i wszechstronnym rozwojem każdego z wychowanków czuwa kadra wykwalifikowanych opiekunów z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Obiekt jest pozbawiony barier architektonicznych. Prowadzimy zajęcia plastyczne, muzyczne i ruchowe, które wspierają wszechstronny rozwój maluchów.

Uczymy je samodzielności, odpowiedzialności i szacunku względem innych osób. Dzieci spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu- głównie na placu zabaw oraz na spacerach. Gwarantujemy profesjonalną opiekę oraz kameralną i rodzinną atmosferę. Zapewniamy wyżywienie w ramach własnej kuchni z uwzględnieniem potrzeb żywnościowych maluchów. Czesne wynosi 450 zł + dzienna stawka żywnościowa(dzieci w ramach czesnego mają zagwarantowany język angielski). Mamy jeszcze wolne miejsca! Zapisy trwają! Przyjmujemy dzieci w wieku od 6 miesiąca do 3 roku życia. Placówka działa w godzinach 6:30- 18:00. Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu 5% na pierwszy miesiąc opieki! Zapraszamy!!!

Pon.-Pt.: 6:30-18:00

13 Lipca, 2015

polecam żłobek,panie są ok.,dziecko czuje się tam jakw domu.

Asia

polecam żłobek,panie są ok.,dziecko czuje się tam jak
w domu.

02 Lipca, 2015

Joanna

Zgadzam się z przedmówcami,żłobek jest OK.Panie mają zawsze dobro dziecka na pierwszym miejscu.Jeśli trzeba to właścicielka zawsze idzie na rękę rodzicowi. Dzieci mają domowe jedzenie,spacery,uczą się samodzielności i pracy w grupie.Żłobek jest wspaniałym miejscem dla malucha,a rodzice mogą iść wtedy do pracy lub pozałatwiać własne sprawy.Jeśli miała bym zdecydować się na żłobek jeszcze raz to był by właśnie ten.

29 Czerwca, 2015

Wprawdzie zanim poszło dziecko do p.MARZENY śledziłam też inne.W końcu zdecydowałam się posłaćchłopca,nie żałuję tej decyzji i gdybym m

Joanna

Wprawdzie zanim poszło dziecko do p.MARZENY
śledziłam też inne.W końcu zdecydowałam się posłać
chłopca,nie żałuję tej decyzji i gdybym miała jeszcze raz posłać syna to byłoby właśnie to .
Można dużo by pisać ale rzadko można spotkać atmosferę typowo rodzinną,domowe obiady dostosowane
dla dietetyków czy też oddane dla tych dzieci.Jeśli ktoś ma dylemat co do żłobka to z serca polecam U ROZALKI i super panie.

29 Czerwca, 2015

Witam,rzeczywiście z tym co piszą panie trzeba się zgodzić.Obiady domowe panie dbają o pociechy jak o własne,spacery,placyk zabaw,gry i zabawy

Joanna

Witam,rzeczywiście z tym co piszą panie trzeba się
zgodzić.Obiady domowe panie dbają o pociechy jak o własne,spacery,placyk zabaw,gry i zabawy także edukacyjne. Syn czuł się jak w domu,a jednocześnie mógł rozwijać się w grupie.Jestem zadowolona że właśnie tam trafił. Panie bardzo fajne a z właścicielką zawsze można się umówić kiedy dziecko
będzie w żłobku.Życzę aby każdy trafił na taki żłobek jaki ma p.Marzena na Brzozowej w Dębem.Gdybym
miała jeszcze raz wybierać,to był by właśnie ten żłobek.

15 Stycznia, 2014

Alicja

żłobek godny polecenia. Dzięki fantastycznemu podejściu pań ze żłobka moja starsza córka nie miała problemów adaptacyjnych, młodsza zaś codziennie nie potrafi się z ciociami roztarć. Dodatkową zaletą jest domowa kuchnia. Zawsze smaczna i świeża. Opieka super. Moje dzieci czują się tam jak u siebie w domu. Można jeszcze dużo pisać ale trzeba to samemu zobaczyć jak dobrze czują się tam dzieci.

20 Grudnia, 2013

Wioletta

Moja córka tam chodziła teraz chodzi synek. Ja jestem zadowolona, dzieci są dopilnowane, dostają domowe jedzenie (często dokładki do oporu jak maja ochotę. Właścicielka wczuwa się w opiekę, przekazuje matkom swoje obserwacje na co zwracać uwagę . u nas to się sprawdziło.. maluchy czuja się kochane a to chyba najważniejsze w tym wieku, jak mama cały dzień w pracy ...

13 Grudnia, 2013

Żłobek godny polecenia, bardzo dobra współpraca.Rodzinna atmosfera to prawda.Nie mam żadnych uwag.

Iwona

Żłobek godny polecenia, bardzo dobra współpraca.Rodzinna atmosfera to prawda.
Nie mam żadnych uwag.

5.0 5.0 7 7 polecam żłobek,panie są ok.,dziecko czuje się tam jakw domu.