Domowe Przedszkole

Nasze przedszkole pełni profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 2, 5 do 6 lat. W naszej placówce panuje miła i rodzinna atmosfera, a wszystkie przedszkolaki objęte są fachową opieką doświadczonych pedagogów. Budynek spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Przedszkole jest monitorowane. Uczymy naszych podopiecznych odpowiedzialności, tolerancji, asertywności i szacunku względem siebie. Wspieramy rozwój zainteresowań dziecka. Oferujemy ciekawy program dydaktyczny i zajęcia edukacyjno- wychowawcze. Dzieci biorą aktywny udział w lekcjach języka angielskiego, gry w szachy, rytmiki, przyrody i baletu. Współpracujemy z logopedą. Organizujemy wycieczki krajoznawcze, spotkania z naturą, zajęcia teatralne oraz kółka zainteresowań.

Zapewniamy wykłady dla rodziców odnośnie zdrowego odżywania pociech. Prowadzimy opiekę stomatologiczną. Zapewniamy wyżywienie dostosowane do potrzeb dziecka ( współpracujemy z dietetykiem). Na zewnątrz znajduje się ogródek, gdzie maluchy spędzają czas na świeżym powietrzu. Istnieje możliwość zostawienia pociechy po godzinach pracy przedszkola. Mamy jeszcze 20 miejsc wolnych. Nasza placówka cieszy się zaufaniem i uznaniem Klientów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Placówka jest czynna w godzinach 6:30- 16:30. Zapraszamy do zapisów.