Domowe Przedszkole Beata Kaczmarek

W naszym przedszkolu najważniejsze jest dobro i szczęście dzieci.

Panuje tu przyjazna, rodzinna atmosfera, dzięki czemu wszystkie maluchy czują się bezpieczne i potrzebne.

Współpracujemy z doświadczonymi i wykwalifikowanymi opiekunami.

Do potrzeb każdego z naszych podopiecznych podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem.

Organizujemy zajęcia języka angielskiego, rytmiki, dogoterapii, religii, florystyczne, teatralne, plastyczne.

Współpracujemy z dietetykiem, psychologiem i logopedą.

Uczymy dzieci samodzielności.

Dysponujemy własnym ogrodem warzywnym i mini zwierzyńcem, dzięki którym maluchy poznają ekologię i zdrowy styl życia.

Organizujemy spotkania z osobistościami, wycieczki, warsztaty i zajęcia dla rodziców.

Zapewniamy wyżywienie w ramach współpracy z zaufanym cateringiem.

Istnieje możliwość dopasowania diety do indywidualnych potrzeb żywnościowych dzieci. Rodzice mają do wyboru trzy rodzaje abonamentu: do 5, 10 i do 13 godzin.

Czesne od 400 zł miesięcznie!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą popołudniowego Klubu Malucha Baby Świat oraz cyklu zajęć plastycznych Figle i Wybryki w Krainie Plastyki.

Zapraszamy dzieci w wieku od 2, 5 do 5 lat.

Zapisy trwają! Mamy wolne miejsca!

Placówka jest czynna w godzinach 7:00-19:00.

Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy 50 % rabatu na wpisowe! Zapraszamy.

19 Lutego, 2015

Karolina

04 Sierpnia, 2013

Rodzice Julki

Z czystym sumieniem możemy polecić przedszkole. Panuje w nim radosna, ciepła i rodzinna atmosfera. Nasza córka wraca do domu zadowolona, uśmiechnięta, z kolorowymi pieczątkami na rączce :-)śpiewając piosenki poznane w ciągu dnia. Panie bardzo miłe i sympatyczne, z sercem opiekują się dziećmi. Prowadzą ciekawe zajęcia, zarówno artystyczne, ruchowe, poznawcze jak również kultury osobistej. Menu różnorodne, dzięki czemu córka nauczyła się jeść wiele nowych potraw. Dodatkowo przedszkole posiada śliczny, duży ogród, w którym dzieciaczki mogą wybiegać się, wybawić, opiekować króliczkami.
Polecamy.

02 Sierpnia, 2013

Gorąco polecam! Nic dodać nic ująć, w przedszkolu jest świetnie.

Kasia

Gorąco polecam! Nic dodać nic ująć, w przedszkolu jest świetnie.

Anna

Mój wnuczek chodzi do tego przedszkola i wszyscy jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni. Wnuczek bardzo chętnie idzie do przedszkola i nie chce wracać do domu. To chyba najlepsza rekomendacja. A tak przy okazji - dzieci uczą się podstaw języka migowego, a my uczymy się od wnuczka.Dobra zabawa dla wszystkich. A umiejętność migania już się przydała - nasza mała sąsiadka jest głuchoniema. Pozdrawiam miłe Wychowawczynie oraz p. Beatkę.

01 Sierpnia, 2013

Super przedszkole, Sebastian nie chce z niego wychodzić, zajęcia bardzo mu się podobają, a język migowy w szczególności.

Katarzyna

Mama Emilki

w 100% zadowolona z wysokiego standardu przedszkola, wyżywienia, a co najważniejsze opieki nad dzieckiem. Panie wychowania wczesnoszkolnego realizuja wspaniały program, jest dużo piosenek, wierszyków, córka jest radosna wraca z przedszkola z uśmiechem na buzi, pełna kultura dzieciaków, wspaniały ogród, ciekawe zajęcia z angielskiego, język migowy, duży nacisk na samodzielność dziecka, fajne zajęcia plastyczne i wiele więcej! opieka psychologa i logopedy ułatwia wykryć nieprawidłowości w rozwoju dziecka. Panie są bardzo cierpliwe, serdeczne, tłumaczą wszystko bardzo dokładnie. Zdają relacje z zachowania dziecka w ciągu dnia, jak dziecko zjadło posiłki i świetny kontakt z Panią Beatą umożliwia rozwianie wszelkich wątpliwości. Piątka z wielkim plusem!

Justyna

Bardzo przyjazna i ciepła atmosfera. Przemiłe i profesjonalne panie nauczycielki. Dzieci czują się tutaj jak w domu. A do tego piękny duży ogród, w którym dzieci uprawiają warzywa i hodują króliczki. Polecam.

5.0 5.0 7 7 Bardzo dobre miejsce dla Malucha! Przyjazny personel, świetni specjaliści, doskonała atmosfera. Wiele uśmiechu, zabawy i radości. POLECAM!