Domowe Przedszkole Karolina Klimko

Nasze przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2 do 5 lat. W naszej placówce panuje miła i rodzinna atmosfera, a maluchy czują się kochane i bezpieczne. Zapewniamy profesjonalną opiekę doświadczonych i życzliwych opiekunów z wykształceniem pedagogicznym, wsparcie rozwoju intelektualnego, fizycznego i emocjonalnego dziecka oraz przygotowanie do dalszej edukacji szkolnej. Obiekt spełnia surowe normy budowlano- sanitarne. Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych maluchów.

Prowadzimy zajęcia w ramach podstawy programowej MEN, lekcje języka angielskiego, zajęcia rytmiczne, spotkania z logopedą, zajęcia ruchowe, warsztaty kulinarne oraz ciekawe eksperymenty i doświadczenia. Dzieci biorą udział w kreatywnych warsztatach plastycznych i w zajęciach tanecznych. Współpracujemy z psychologiem. Placówka jest położona w bezpiecznej i spokojnej okolicy. Najważniejsze jest dla nas dobro i szczęście każdego z naszych wychowanków. Mamy jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy Państwa do zapisów!!!

18 Stycznia, 2017

Ola

Bardzo polecam to przedszkole. Códowna opieka. Bardzo duzo pomysłów pracy i zabawy z dziećmi. Dzieci poznają duzo nowych rzeczy. Razem gotują i rozwijają swoje zainteresowania. Język angielski na wysokim poziomie dodatkowo hiszpański.

09 Stycznia, 2016

Krzysztof

Serdecznie polecam to przedszkole ponieważ jest ono wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Tam dzieci nie nudzą się i są bezpieczne, pełen profesjonalizm i odpowiedzialność.
Wyśmienita edukacja i wychowanie fizyczne dzieci jest niejedynymi z wielu atutów tego przedszkola

30 Listopada, 2015

Kasia

Ciepła i domowa atmosfera. Moje dziecko rozwija się tam bardzo dobrze, nabiera pewności siebie i zawiera przyjaźnie. Placówka oferuje wiele ciekawych zajęć na wysokim poziomie. Polecam z całą odpowiedzialnoscią.

11 Listopada, 2015

Bardzo fajna placówka, polecam wszystkim Rodzicom, którzy szukają przedszkola dla swojego maluszkaWszystko tak jak trzeba, dzieci zadowolone bard

Krzysztof

Wszystko tak jak trzeba, dzieci zadowolone bardzo