Domowe Przedszkole Kubusia Puchatka Danuta Zięba

Nasze Przedszkole na pierwszym miejscu stawia dobro dzieci oraz zaufanie i wymagania rodziców. Dokładamy wszelkich starań, aby maluchy czuły się w naszej placówce kochane, rozumiane i bezpieczne. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pedagogów, którzy do potrzeb dzieci podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem.

Maluchy biorą udział w zajęciach języka angielskiego, rytmiki, teatralnych oraz plastyki. Organizujemy profesjonalne spektakle tematyczne przy pomocy doświadczonych aktorów oraz niezapomniane imprezy tematyczne ( urodziny, Mikołajki itd.), które dla malców są wspaniałym przeżyciem. Zapewniamy wyżywienie dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka. Mamy wolne miejsca!!!

Dowodem naszej jakości są rekomendacje rodziców i uśmiech na twarzach naszych wychowanków. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 18:00.

Zapraszamy.

Placówka otwarta w godzinach 6:30-18:00 od pon. do pt.

ul. Grunwaldzka 1
73-110 Stargard Szczeciński